fbpx
×

3 protingiausi Zodiako ženklai

3 protingiausi Zodiako ženklai

30 Spa

Kurie ženklai iš viso Zodiako rato yra patys protingiausi? Pasak astrologų, tokių ženklų net trys. Sužinokite, ar esate tarp jų.

1 vieta – Dvyniai Garbinga pirmoji vieta pelnytai atiteko Dvyniams. Juos globoja Merkurijus, intelekto planeta. Būtent jam Dvyniai turi dėkoti už aštrų protą. Jie viską supranta šviesos greičiu, pastebi smulkiausias detales ir visada siekia žinių. Merkurijus yra tarpininkas tarp žmonių ir daiktų. Dėl jo globos Dvyniai moka aiškiai dėstyti savo mintis, pranešti žmonėms informaciją ir ją suvokti.

Nuo vaikystės pastebima Dvynių trauka išsilavinimui. Jie lengvai įsisavina medžiagą ir transformuoja į autorines informacines konstrukcijas. Merkurijus Dvynius apdovanoja: įspūdinga atmintimi; greitu medžiagos supratimu; logika. Daugumoje atvejų Dvyniai turi matematinį protą.

2 vieta – Mergelė Mergelę, kaip ir Dvynius, globoja Merkurijus. Stipriausios Mergelės pusės: išvystytas intelektas; mokėjimas analizuoti; dėmesys niuansams. Mergelę sunku suklaidinti dėl jos praktiškumo ir pamatuoto kritiškumo. Dažnai Mergelės pasuka į mokslą ir tyrimus. Be to, jos gali būti puikios gydytojos ir medicinos darbuotojos.

3 vieta – Vandenis Vandenį globoja Urano planeta. Nuo vaikystės Vandeniai demonstruoja smalsų protą. Aplinkiniai priima juos kaip kitokius žmones, jie mėgsta viską daryti savaip. Vandeniai išreiškia save net atlikdami pačius įprasčiausius veiksmus, išrasdami naujus būdus. Jie gerai susigaudo elektronikoje, seka naujienas ir mėgsta viską, kas yra ultrašiuolaikiška. Tai ateities žmonės. Jiems patinka eksperimentai – ir moksliniai, ir psichologiniai, ir socialiniai.

Norime pranešti, kad mes dirbame ir dirba Lietuvos paštas, paštomatais, kurjeriai📦 Prekes gausite ir karantino metu!

Go
X myStickymenu