fbpx
×

Šis augalas gali išgydyti ir atstatyti jūsų ląsteles nuo kojų iki galvos, kovoja su anemija, diabetu, artritu, apsaugo kepenis ir daugiau

Šis augalas gali išgydyti ir atstatyti jūsų ląsteles nuo kojų iki galvos, kovoja su anemija, diabetu, artritu, apsaugo kepenis ir daugiau

25 Rgs

Be to, kad šis augalas naudingas anemijos atveju, jis mažina streso poveikį mūsų organizmui ir šlapimo rūgšties pertekliaus ligomis, pavyzdžiui, podagrą.

Žalios dilgėlės nauda.

Viena iš pagrindinių dilgėlių savybių yra tai, kad padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje.

Šis augalas taip pat, apsaugo kepenis, virškinimo sistemą, pagerina medžiagų apykaitą, padidina žarnyno judrumą. Dėl dilgėlės arba, tiksliau sakant, didelio chlorofilo kiekio, ji gerina kraujo apytaką, neleidžia formuotis ateromai ant arterijų sienelių.

Ši žolė padeda pašalinti sukauptus skysčius, toksinus ir atliekas iš organizmo. Žalios dilgėlės naudojamas padeda: skatina virškinimo sistemą, saugo kepenis, skatina tulžies gamybą ir skatina virškinimą, stabdo viduriavimą, mažina depresija sergantiems Alzheimerio liga.

Išorinis žalios dilgėlės naudojimas

Gydantis odą, dilgėlė padeda atsikratyti tokius trūkumus, kaip spuogus, herpeso egzemą, paraudimus. Norėdami atstatyti galvos odą ir plaukų problemomis, tokiomis kaip: pleiskanos, plaukų slinkimas.

Kaip paruošti gėrimą iš dilgėlių

Ingredientai:

  • 3 šaukštai džiovintų dilgėlių lapų;
  • 0,5 litro vandens.

Paruošimas ir naudojimas:

  1. Užvirinkite vandenį.
  2. Užpilkite dilgėlių lapus virintu vandeniu.
  3. Palikite 10 minučių, perkoškite ir gerkite.

Norime pranešti, kad mes dirbame ir dirba Lietuvos paštas, paštomatais, kurjeriai📦 Prekes gausite ir karantino metu!

Go
X myStickymenu